Alkamet Neos Sebil

Yer çekimi esaslı su arıtma ve minerallendirme sistemi Tıpkı doğada olduğu gibi. Alkamet sebil evinizde İş yerinizde Alkali, Mineralli, Antioksidanlı Su içerek daha sağlıklı zinde bir hayat sürmenize yardımcı olur. 

MUCİZELERE İNANIR MISINIZ? 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) diyor ki; “Her gün düzenli olarak içilen iyileştirilmiş alkali su, kanser dahil tüm hastalıkları %80 oranında azaltabilir.” 

Sağlık için doğrusu:ALKALİ SU

Günlük ihtiyacınızı karşılamak için tükettiğiniz sıradan sular tıpta “Acidic” olarak nitelendirilir. Acidic suları tanımanın en kolay yöntemi PH değerini ölçmektir. Acidic suların PH değeri 7’nin altındadır. PH değeri ise suyun içerdiği mineral ve yararlı bakteri oranıyla ilgilidir. Acidic suların düşük mineral kapasitesine karşın alkali su 7’den yüksek olmak kaydıyla çok daha fazla minerale sahiptir. Alkali su, içerdiği 5 farklı mineral ve çeşitli elementler ile vücudun demir, potasyum, magnezyum, sodyum ve kalsiyum ihtiyacını %100 karşılarken, bünyesindeki elementler sayesinde vücudun kendini daha hızlı yenilemesine yardımcı olur, metabolizmayı hızlandırır, asit ve toksinlerin vücudunuzdan atılmasına yardımcı olur. 

Alkali Su Bebeğinize İyi Bakar! 

Alkali su, içerdiği yoğun mineral ve bileşenler sayesinde hem sizin hem de bebeğinizin daha sağlıklı bir hayat sürmesini sağlar. Yapılan araştırmalar hamilelik sırasında anne karnındaki bebeğin alkali bir ortamda olduğunu ve hamilelik süresince alkali oranı yüksek su tüketmenin bebeğin magnezyum ve kalsiyum ihtiyacını karşıladığını ortaya koymaktadır.

İyi hissedeceksiniz!

İhtiyacınız olan tek şey su! Sadece Alkali Su!
ALKAMET ile hayat standardınızı yükseltin, sağlıklı,
huzurlu, mutlu ve yepyeni bir hayattan ilk yudumu alın!

ALKAMET SEBİLİ NERELERDE KULLANIRIZ?
Alkamet Sebilini İşyerimizde, evimizde aklımıza gelen her yerde kullanabiliriz.

Taşıması KOLAY ve PORTATİFTİR.
ALKAMET SEBİLİ, İŞYERİNİZDE KULLANABİLİRSİNİZ.
Kirli, eskimiş, ucuz ve basit görüntüleri ile işyerinizin havasını bozan su sistemlerinin yerine, sade, şık ve kaliteli tasarımıyla işyerinize başka bir hava katacak. 
İşyerinize gelen misafirlerinize Kanserojen kimyasalların içinde bulunduğu suyu değil de, onun yerine arındırılmış Alkali ve Antioksidan Su ikram ederek onlara verdiğiniz değeri gösterebilir, İşyerinize farklı ve üstün bir kalite katabilirsiniz. 

ALKAMET SEBİLİ EVİNİZDE KULLANABİLİRSİNİZ.
Alkamet Sebilinden elde ettiğiniz Alkali ve Antioksidan suyu içmenin dışında, yemeklerinizde, çayınızı demlerken, kahvenizi hazırlarken, bebeğinize mama yaparken, evcil hayvanınızı beslerken GÖNÜL RAHATLIĞIYLA kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda evcil hayvan besliyorsanız, hayvanınız Alkali Su içtikten sonra tüy ve kıllarının dökülmesinde azalma olur. Bunun yanında evcil hayvanlarınızın kokusunda belirgin bir azalma hissedeceksiniz. 

ÇALIŞMA SİSTEMİ 
Alkamet Sebili 1 yıl gibi kısa bir sürede ürün kendini amorti eder. Çünkü Alkamet Sebilini hazır sulardan daha güvenilir olan ÇEŞME SUYU ile kullanabilirsiniz. Kullanacağınız ÇEŞME SUYU Alkamet Sebilinin üst haznesinde 0,2 mikron delikleri bulunan seramik filtreden geçtikten sonra 2. Aşamada 5 katmanlı filtreden geçer ve 3. Aşamada Alt haznede minarel taşlarla buluştuktan sonra çeşme suyumuzun içindeki pas, klor, kötü koku, zararlı maddeler temizlenecek ve ALKALİ olacaktır. 

KURULUMU KOLAY
Alkamet Sebilin kurulum montajında mekanik ve elektrik tesisatına gerek yoktur. Alkamet Sebilini, parçalı montaj özelliği sayesinde gittiğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz. Çünkü Alkamet Sebili, DOĞAL YAŞAMI DESTEKLEYEN Yer çekimi esasına uygun mantıkta üretilmiş bir üründür.


ALKALİ SUYU KİMLER KULLANMALI?

Magnezyum eksikliği olanlar

Yaşlılar

Yetişme çağındaki çocuklar

Şeker hastaları

Hamileler ve süt emziren anneler

Astım ve alerjik nezlesi olanlar

Her türlü kalp sorunu yaşayanlar

Yoğun adet sancısı çekenler

Cildi olduğundan daha yaşlı, saçı mat görünenler

Ostreopoz (kemik erimesi) yaşayanlar

Kronik yorgunluktan şikayetçi olanlar

Obezite mağdurları

Böbrek ve bağırsak probleminden şikayet edenler

Sindirim sistemi bozukluğu olanlar

Kabızlık sıkıntısı çekenler

Sağlıklı bir yaşam isteyen herkes!


ALKALİ SUYUN YARARLARI

• Alkali su, vücuttaki nötralize edilmesi gereken asitleri yakmadan çözer ve sıvılaştırarak böbreklerden güvenli bir şekilde atılmasını sağlar.

• Alkali su küçük ve hareketli moleküler yapısı sayesinde vücudunuzdaki atık maddelerin sürekli dışarı atılmasına yardımcı olurken, sağlıklı bir yaşam için sürekli destek mekanizması işlevi görür.

• Alkamet, bağırsaklarda oluşan yaklaşık 100 farklı bakteri ve sayısız mikroorganizmadan hangilerinin organlarınıza zarar verdiğini bilir ve organlarınıza zarar veren bakterilerin vücuttan atılmasına katkı sağlar.

• Alkamet, düzenli olarak içildiğinde diyabet, erken yaşlanma ve daha birçok hastalığa sebep olan “serbest radikaller” denilen atomların minimum seviyeye indirilmesini sağlar.

• Alkamet, kandaki fazla asitleşmenin vücudun herhangi bir yerinde depolanması sonucu normalleşerek bölgedeki hücreleri öldüren veya anormalleşerek kontrolsüz şekilde büyüyen hücrelerin oluşturacağı kanser riskinden korur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Alkamet Neos Sebil Teşir ürünü

  • Marka: Miracle
  • Ürün Kodu: Alkamet-Neos01
  • Stok Durumu: 2
  • 9.500,00TL
  • 8.500,00TL


Benzer Ürünler

Alkalark

Alkalark

Alkalark, Alkali Mineralli Antioksidan taşınabilir tabii (doğal) su dönüştürücüsüdür. Nötr veya düşü..

2.295,00TL 2.750,00TL

Balance Water Alkali İyonize Su Üreteci

Balance Water Alkali İyonize Su Üreteci

Balance Water Alkali İyonize Su ÜreteciAlkali & Antioksidan SuAlkali Su Minerali Balance WaterVü..

695,00TL 950,00TL

Etiketler: alkali su, alkali su sebili, antioksidanlı su sebili